МОНТАЖ (ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ)

You are here:

Однією з важливих побутових проблем є автономне опалення. зручності і вигоди, одержувані при використанні цієї можливості, є бажаними для багатьох власників квартир і приватних будинків. Для початку виберіть, попередньо проконсультувавшись з нашими фахівцями, найбільш зручну для вас і ефективну для вашого житла, енергозберігаючу систему опалення, відповідно прийнятною для вас вартості.

Електричне автономне опалення передбачає використання електрики для нагріву теплоносія. Установка електродного котла «ANOD» досить проста і не вимагає організації спеціального місця для його експлуатації. Також він простий в обслуговуванні. При цьому ефективність його роботи дуже висока. Коефіцієнт корисної дії електродного котла «ANOD» становить 98%. Вартість установки такого котла доступна кожному.

Важливо відзначити, що в більшості випадків автономне опалення включатиме в себе і автоматику, що забезпечує ефективну роботу пристроїв, дозволяючи отримати більший відсоток економії коштів, виходячи з раціонального використання електроенергії.